top of page

Основні абіссинські забарвлення

RUDDY ABYn (Дикий) (генотип BBDD) 0380 0381 - номер за стандартом CFA

"Візитна картка" абіссинської породи. До 1963 року RUDDY був єдиним визнаним забарвленням абіссинської породи. 

Помаранчево-коричневий, з подвійним або потрійним тикінгом. Кожен волосок має 2-3 смуги різного кольору: оранжево-коричневу - у коренів, темно-коричневу - в середині і чорну - на кінчику. Зовнішні частини тіла вкриті коротшою шерстю, що має як мінімум подвійний тикінг. При потрійному тикінгу на спині вздовж хребта можливий більш темний тон забарвлення. Внутрішні частини тулуба, груди і внутрішні поверхні лап - світлого помаранчево-коричневого кольору, без тикінгу, смуг, намиста або медальйона. Колір може мінятися від теплого абрикосового до темного цегляно-коричневого, перевага віддається глибоким тонам. Білий колір допустимий тільки у верхній частині горла, навколо губ і вусів. Хвіст з чорним кінчиком без кілець і сірих тонів. Подушечки лап чорні або темно-коричневі, чорний тон поширюється між пальцями і продовжується трохи далі по задній поверхні лап. Очі золоті, мідні, зелені, горіхові, чим більш насиченого тону, тим краще. Мочка на носі цегельного або червоно-коричневого кольору.

SORREL ABYo (Гнідий) (генотип bbDD) 0382 0383 - номер за стандартом CFA

Офіційно визнаний а 1963 році (GCCF). До 1979 року окрас був відомий як червоний. 

Червоний тикірованний з шоколадно-коричневим забарвлення sorrel - це освітлений, теплий варіант дикого (ruddy) забарвлення. Кінчик хвоста - шоколадно-коричневий. Перевага віддається більш глибоким тонам sorrel з хорошим тикінгом. Подушечки лап - рожеві з шоколадно-коричневим тоном між пальцями, який продовжується трохи далі по задній поверхні лап. Очі золоті, мідні, зелені, горіхові, чим більш насиченого тону, тим краще. Мочка на носі кольору світлої троянди.

BLUE ABYa (Блакитний) (генотип BBdd) 0384 0385 - номер за стандартом CFA.

Офіційний статус і визнання блакитний колір отримав в 1984 році (GCCF). 

Теплий м'який сіро-блакитний, тикірованний більш глибоким блакитним забарвлення. Шерсть у коренів і на внутрішніх ділянках тулуба, грудей і на внутрішніх поверхнях лап світло-кремового кольору. Спина має більш темний відтінок вздовж хребта. Кінчик хвоста - темного сіро-блакитного тону.  Вітається добре виражений тикінг. Подушечки лап - блакитно-лілові з глибоким блакитним тоном між пальцями, який продовжується трохи далі по задній поверхні лап. Очі золоті, мідні, зелені, горіхові, чим більш насиченого тону, тим краще. Мочка на носі кольору темної троянди.

FAWN ABYp (Бежевий) (генотип bbdd) 0386 0387 - номер за стандартом CFA.

Цей колір здобув свій офіційний статус в 1989 році і був визнаний асоціацією CFA. 

Теплий рожево-бежевий, тикірованний більш глибоким бежевим забарвлення. Шерсть у коренів і на внутрішніх ділянках тулуба, грудей і на внутрішніх поверхнях лап світло-бежевого кольору. Спина має більш темний відтінок вздовж хребта. Кінчик хвоста - глибокого темного рожево-бежевого тону. Вітається добре виражений тикінг. Подушечки лап - сіро-рожеві з глибоким бежевим тоном між пальцями, який продовжується трохи далі по задній поверхні лап. Очі золоті, мідні, зелені, горіхові, чим більш насиченого тону, тим краще. Мочка на носі рожево-лілова.

bottom of page