top of page

Загальні відомості про абіссинську породу

  • Абіссинська порода кішок по легенді походить від дикої африканської кішки, яка проживала на території сучасної Ефіопії. Багато хто вважає цих тварин живим втіленням єгипетської богині Баст. У Великобританію абіссинські кішки були завезені в кінці 19 століття. Вже в 1982 році нова порода була визнана і зареєстрована офіційно. Перший клуб і розплідник абіссинських кішок був відкритий в 1929 році, а ще через 40 років ця порода стала популярною в багатьох країнах світу.
  • На сьогоднішній день існує чотири різновиди абіссинських забарвлень: Ruddy(Дикий) "Візитна картка" абіссинської породи. До 1963 року Ruddy був єдиним визнаним забарвленням абіссинської породи. Помаранчево-коричневий, з подвійним або потрійним тикінгом. Sorrel(Гнідий) Офіційно визнаний в 1963 році. До 1979 року окрас був відомий як червоний. Червоний тикірованний з шоколадно-коричневим забарвлення sorrel - це освітлений, теплий варіант дикого (ruddy) забарвлення. Blue(Блакитний) Офіційний статус і визнання блакитний колір отримав в 1984 році. Теплий м'який сіро-блакитний, тикірованний більш глибоким блакитним забарвлення. Fawn(Бежевий) Цей колір здобув свій офіційний статус в 1989 році і був визнаний асоціацією CFA. Теплий рожево-бежевий, тикірованний більш глибоким бежевим забарвлення.
  • Абіссинська кішка дуже розумна, інтелігентна і кмітлива, їх називають вівчарками котячого світу! Вона типовий сангвінік екстраверт - любить стрибати і веселитися, воліючи бути в центрі уваги. Їй як повітря необхідна увага господаря - без нього вона починає чахнути. Якщо ви не можете приділити своєму вихованцеві хоча б годину в день - абіссинська кішка не для вас! Будьте впевнені: ваша абіссинка засуне ніс скрізь, навіть в ті місця в квартирі, про існування яких ви раніше не здогадувалися.
  • Абіссинка любить все робити разом з господарем - вона допоможе вам заправити ковдру, пройдеться по вашій клавіатурі, витре насухо підлогу за вологою шваброю, перевірить що залишилося в холодильнику і допоможе перевертати книжкові сторінки. А після цього, безмірно задоволена, поурчіть на вушко і ніжно потреться об вас носиком (абіссинці дуже ніжні й ласкаві кішки).
  • Сильна і вправна, з хорошою реакцією, ця витривала кішка володіє міцним здоров'ям, позбавленим вад, властивих багатьом іншим породам.

Заводчики стверджують, що немає більш вірної і відданої кішки, ніж Абіссинка. Дивовижна відданість і слухняність Абіссинки людині, вміння приходити на поклик, носити предмети в зубах, надає їй схожість з собакою.

bottom of page